AS SUSI moodustati 1991.a. ja põhineb 100%-liselt Eesti kapitalil. Esialgu kasutati tolleaegse Autotranspordi- ja Maanteede Ministeeriumi Õppekeskuse ruume, mille baasil alustati hotell Susi väljaehitamist.
Hotell avati külastajatele 01. Detsembril 1992.a., esialgu 42 numbritoaga. 1994.a. suvel rajati hotelli kõrvale lokaal Roheline Ämblik. Aastaid hoiti seal alal Eesti varieteetantsu järjepidevust. Tänasel päeval on lokaalist saanud omanäoline konverentsikeskus, kus tavapärasest erinev interjöör aitab muuta teie ürituse kordumatuks ja meeldejäävaks.

1997.a. avati Peterburi tee 46 hoone ühes tiivas Bürookeskus ja 2000.a. teises tiivas Kaubakeskus, mis pakkus aktiivse puhkuse ja vaba-aja kaupu. 2003.a. toimus Bürookeskuse ulatuslik laiendamine, nii et tänaseks on seal kasulikku pinda 9000 m2.
1997.a. alustati ka hotelli laiendamise ja renoveerimisega. 13.juunil 1998.a. avati täiendavad korrused numbritube, restoranikompleks ning ilusalong ja massaazhikeskus. Tänaseks on hotellis Susi 99 tuba ning alates 1999 aasta algusest on meie hotellil 3 tärni.
Hotell Susi on tunnistatud konkursi Kaunis Eesti kodu 2006. aasta laureaadiks ühiskondlike asutuste hulgas. Eesti Vabariigi President Arnold Rüütel, kes on kodukaunistamisliikumise patroon, andis hotellile 13. augustil Võrus üle aumärgi, mis nüüd kaunistab hotelli välisseina. See kõrge tunnustus innustab meid ka edaspidi hoidma ja väärtustama ilu meis endis ja meie ümber.

1996.a. kevadel toimus AS Susi juhatuse esimehe Jüri Uppini algatusel Jüriöö Pargi Fondi asutamiskoosolek. Fondi tegevuse eesmärgiks seati toetuse ja vahendite leidmine Jüriöö Pargi väljaehitamiseks, hooldamiseks ja arendamiseks. Jüriöö Pargi territoorium on koht, kus 1343.a. toimus eestlaste muistse vabadusvõitluse üks tähtsündmus – Jüriöö ülestõusu pealahing.

 byroohooneVabariigi Presidendi auhindJüüriöö Park ööselJüriöö Pargi Mõõk