… unistus harmooniastsusi ilusalong

Susi Ilusalong & Massaazhikeskus pakub võimaluse veeta päev originaalses ja suursuguses day-spa keskuses.

Spa on unikaalne enesetunnetuse teraapia uue ajastu inimesele, mille filosoofiaks on keha ja vaimu tasakaal saavutades absoluutse lõdvestuse ja rahulolutunde. Selle tulemuseks on ilu ja tervise kooskõla, mida väljendab ka salongi moto “UNISTUS HARMOONIAST”. Meil on kõik tehtud selleks, et kliendile kujuneks siinviibimisest tõeline elamus. Meeleolu aitavad luua omapärane ja hubane interjöör, rahustav atmosfäär ning sõbralik teenindus. Salongi prioriteediks peame eeskätt massaazi- ja kehahooldusteenuseid, millede skaala on väga mitmekülgne. (v.t.hinnakiri)

Kuna kogu maailmas on käsitsi töö kõrgelt hinnatud ning järjest enam üritavad iminesed ennast loodusega ühte sulatada, siis oleme meiegi seda meelt, et katsume läbi saada ilma aparaatideta. Masinal puudub tunnetus-kõik on võimalik teha kätega ja väga kõrgekvaliteediliste kaubamärkidega koostöös
Iluteenustest pakume juuksurit kogu perele (SCHWARTZKOPF).Lisaks maniküürile  ja pediküürile pakuvad meie professionaalsed kosmeetikud näo-, kaela- ja dekoltee tava- ja erihooldusi(DARPHIN, DECLEOR, JANSSEN, FLEUR). Kõik kosmeetikud on võimelised tegema tipptasemel jumestust(GUERLAIN,DARPHIN)..

Lisaboonusena on meie klientidel alati võimalik TASUTA ja TURVALISELT PARKIDA oma autot.

Oleme avatud:
E-R 09.00-20.00
L 10.00-15.00
P suletud

Loodame, et meie meeldiv atmosfäär ja sõbralik ning kliendikeskne teenindus võimaldavad teil mõnusalt lõõgastuda!

Info ja broneerimine:
tel. +372 630 3332 või +372 58179547
Juhul, kui ei ole hetkel võimalik telefonile vastata, siis salvestame Teie numbri ja helistame kindlasti tagasi.
e-mail: salong@susihotel.ee

TERE TULEMAST!